Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Unii Europejskiej – 25 listopada 2016 r.

Featured Video Play Icon

ipe-www

Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza zaprasza do uczestnictwa w konferencji naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Unii Europejskiej”, która odbędzie się 25 listopada 2016 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (Al. Racławickie 14, Lublin, sala C-618). Konferencja organizowana jest przez Katedrę Stosunków Międzynarodowych KUL i Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Fundacją Rozwoju KUL oraz Instytutem Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza. Jej celem jest próba odpowiedzi na pytania dotyczące różnych problemów bezpieczeństwa energetycznego Polski i Unii Europejskiej. Udział w konferencji naukowej potwierdzili przedstawiciele różnych ośrodków naukowych tj. Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Sztuki Wojennej, Politechnika Rzeszowska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.

BEZPŁATNY UDZIAŁ W KONFERENCJI NAUKOWEJ

Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko wraz z afiliacją na adres: konferencja@instytutpe.pl w terminie do 21 listopada br.

PROGRAM KONFERENCJI ZOSTANIE OPUBLIKOWANY W DNIU 15 listopada 2016 r.

Konferencja została objęta patronatem medialnym: Centrum Informacji Rynku Energii, Radia Lublin, Gazety Codziennej „Nowiny” oraz portali BiznesAlert.pl, WysokieNapiecie.pl, Nowiny24.pl, GospodarkaPodkarpacka.pl.